2023–2024 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Ulusal Lisansüstü Öğrenci Yedek Kayıt Hakkı Kazananlar

Enstitümüz Lisansüstü Programlarına yedek olarak kayıt hakkı kazananlar kesin kayıtlarını  12-15 Şubat  2024 tarihleri arasında yedek listeden kayıt yapılacaktır.

No

TC Kimlik No

Adı Soyadı

Başarı Durumu

Anabilim Dalı

1

****801****

YUS*** ***LAN

Yedek

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi(Yüksek Lisans / Tezli)

2

****765****

ÖZK*** ***DEN

Yedek

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi(Yüksek Lisans / Tezli)

 

Mülakat sonuçlarını Lisansüstü Aday Başvuru Bilgi Sistemi https://obsogrenci.karatekin.edu.tr/AdayLogin)  linki üzerinden giriş yaparak görebilirsiniz. Kılavuz İçin Tıklayınız.

  1. Kesin Kayıt Formu için Tıklayınız.
  2. Erkek adaylar için son bir ay içerisinde alınmış Askerlik Durum Belgesinin aslı (Askerlik Şubesi veya E Devlet) veya Askerliğini yapmış olanlar için terhis belgesi örneği,

Önemli Notlar;

  1. Başvuru işlemleri ONLİNE yapılacak olup Asil listeden kazanan adaylarımız Enstitü tarafından istenen belgeler ve onayı veren öğrencimiz Kesin Kayıt İçin Gerekli Belgeler (E-posta adresi: sbe.kayit@karatekin.edu.tr) gönderdikleri takdirde kesin kayıtları yapılacaktır.

    

  1.     Birden fazla programa başvuru yapan adaylar, birden fazla program kazanmış olsalar      dahi en fazla birine kayıt yaptırabilirler (tezsiz yüksek lisans programları hariç). Birine kayıt yaptıran adaylar daha sonra bu kaydı sildirip başka bir programa kayıt yaptıramazlar. Birden fazla kayıt yaptırdığı tespit edilen adayların ilk kaydı hariç diğer kayıtları silinir..

3."Lisansüstü Aday Başvuru Bilgi Sistemi"ne girerken ilk başvurunuzda kaydettiğiniz TC Kimlik No/ E-posta adresiniz ve şifreniz ile "Giriş   Yap"kısmından giriniz. Lütfen "Kayıt Ol" sekmesini kullanmayınız. 

 

Yayınlanma Tarihi: 12 Şubat 2024 Pazartesi