2023–2024 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Ulusal Lisansüstü Öğrenci Kesin Kayıt Hakkı Kazananlar

Enstitümüz Lisansüstü Programlarına asıl olarak kayıt hakkı kazananlar kesin kayıtlarını 05-07 Şubat  2024 tarihleri arasında (saat:17:00’a kadar) yaptırmaları gerekmektedir. Belirtilen tarihte kayıt yaptırmayan adayların yerine 12-15 Şubat  2024 tarihleri arasında yedek listeden kayıt yapılacaktır.

 

Mülakat sonuçlarını Lisansüstü Aday Başvuru Bilgi Sistemi https://obsogrenci.karatekin.edu.tr/AdayLogin)  linki üzerinden giriş yaparak görebilirsiniz. Kılavuz İçin Tıklayınız.

 1. Kesin Kayıt Formu için Tıklayınız.
 2. Erkek adaylar için son bir ay içerisinde alınmış Askerlik Durum Belgesinin aslı (Askerlik Şubesi veya E Devlet) veya Askerliğini yapmış olanlar için terhis belgesi örneği,
 3. Eğitim-Öğretim Ücreti İlk Taksidi ödeme Dekontu (Tezsiz II Öğretim Yüksek Lisans Programları için)

Önemli Notlar;

 

 1. Başvuru işlemleri ONLİNE yapılacak olup Asil listeden kazanan adaylarımız Enstitü tarafından istenen belgeler ve onayı veren öğrencimiz Kesin Kayıt İçin Gerekli Belgeler (E-posta adresi: sbe.kayit@karatekin.edu.tr) gönderdikleri takdirde kesin kayıtları yapılacaktır.
 2. Tezsiz Yüksek Lisans II. Öğretim ücretini yatırmayan öğrencilerin kesin kaydı yapılmayacaktır..
 3. Tezsiz Yüksek Lisans II. Öğretim Ödenecek Öğrenim Ücreti Tablosu İçin Tıklayınız.
 4. Dönemlik Harç Ücretinin Yatırılacağı Hesap Bilgisi

  Banka Adı/Şubesi: TC. HALK BANKASI / Şube 646 ÇANKIRI MERKEZ ŞUBESİ.

  SWİFT Kodu: TRHBTR2A

  Hesap Adı: ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVER. SAĞL. KÜLTÜR

  IBAN: TR48 0001 2009 6460 0006 0000 22

    

      5. Birden fazla programa başvuru yapan adaylar, birden fazla program kazanmış olsalar      dahi en fazla birine kayıt yaptırabilirler (tezsiz yüksek lisans programları hariç). Birine kayıt yaptıran adaylar daha sonra bu kaydı sildirip başka bir programa kayıt yaptıramazlar. Birden fazla kayıt yaptırdığı tespit edilen adayların ilk kaydı hariç diğer kayıtları silinir..

  6."Lisansüstü Aday Başvuru Bilgi Sistemi"ne girerken ilk başvurunuzda kaydettiğiniz TC Kimlik No/ E-posta adresiniz ve şifreniz ile "Giriş   Yap"kısmından giriniz. Lütfen "Kayıt Ol" sekmesini kullanmayınız. 

Yayınlanma Tarihi: 02 Şubat 2024 Cuma
Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2024 Pazartesi